sobota, 9 marca 2013

Poranna kawa

Ostatnio staram się nie pić kawy (bo pije za dużo, odkąd przy drodze do pracy otworzyli mi coffee heaven), więc odreagowuję na blogu. Poranna kawa to jest po prostu rytuał. Pijąc rano kawę w ładnym miejscu zawsze sobie przypominam, że trzeba cieszyć się chwilą:)
Zdjęcia pochodzą z różnych fotoblogów na tumblr. W ogóle fotoblogi na tumblr.com są absolutnie fantastyczne.
Zastanawiam się czy nie przenieść pokoju z widokiem na tumblr. Ewentualnie mogę napisać szablon do bloggera tylko to jest pewnie mnóstwo pracy. Nie udało mi się takiego znaleźć niestety. Ciekawe czy byłoby zainteresowanie innych blogerów takim szablonem? (Blogger chyba przestaje być modny. Jest za mało hipsterski;))

5 komentarzy:

 1. sieciowa kawa aż tak niedobra, ze nawet mops jest smutny, że ją dostał?

  OdpowiedzUsuń
 2. on patrzy z tęskną miną na tę kawę!

  OdpowiedzUsuń
 3. Rzeczywiście b. piękne i - jak dla mnie - apetycznie hipsterskie;). Co prawda mi najbardziej smakuje kawa w ogrodzie - jednak zimą, musiałabym codziennie pić kawę mrożoną - a to może być problematyczne;). To zdjęcie z rowerem na 1. planie i tym tajemniczym nieco melancholijnym spojrzeniem pani - b. mnie urzekło i nie mogę przestac się zastanawiać, o czym ona myśli...:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie poranna kawa to także rytuał, poza tym jak jej nie wypiję to przez resztę dnia nie potrafię normalnie funkcjonować ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla mnie nie jest ważne miejsce, a ja i swoje myśli. A to mam zawsze przy sobie.

  OdpowiedzUsuń