poniedziałek, 11 marca 2013

Fantastic Frank

Dzisiaj ładne mieszkanie ze szwedzkiej agencji nieruchomości Fantastic Frank. Szkoda ze polskie agencje nie prezentują nieruchomości w podobny sposób. A może są takie, które to robią?

Przedstawiane mieszkanie ma 63 m² i składa się z 2 pokoi.

7 komentarzy:

 1. ja też uwielbiam do nich zaglądać! nie natrafiłam jeszcze na żadną agencję nieruchomości w Polsce z podobnymi zdjęciami, ale to pewnie dlatego, że nie szukam aktualnie mieszkania, ale myślę, że chyba u nas też już są?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postaram się poszukać. Jak znajdę to zrobię posta:) Na stronie fantastic frank jest sporo zdjęć detali, np. zdjęcie wazonu. U nas myślę, że takie zdjęcia będą uważane za zbyteczne.
   Może czasami mogą się zdarzać tak promowane mieszkania na sprzedaż, jeśli miały wcześniej sesje w magazynach.

   Usuń
 2. Piękne! Aż mam ochotę przemalować całe mieszkanie na biało. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja ostatnio jak oglądam mieszkania (nawet super ładne) to najbardziej zwracam uwagę na widok za oknem i na balkony. To wynika chyba z tego, że moje mieszkanie mnie bardzo cieszy, natomiast widok za oknem nieustannie dołuje:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety, w PL nie ma szans na takie zdjęcia. Jak już jakieś są (czy to domu, czy to działki, czy to mieszkania) to nic na ich podstawie nie można powiedziec, sa niedoświetlone, brzykie, nie zachecają do obejrzenia na zywo. Ech, jak byłoby miło, gdyby u nas tak się dało jak w tym poście.. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Po prostu chce się mieszkać . Piękne . Dużo uznania dla designera.:)

  OdpowiedzUsuń