wtorek, 11 sierpnia 2009

Konik na Biegunach

Napisała do mnie Pani Agnieszka ze studia Konik na Biegunach. Zajrzałam na stronę Konika i bardzo spodobały mi się oferowane tam meble i dodatki dla dzieci. Szkoda, że jak ja byłam mała to nie było takich misiów i poduszek (a przynajmniej nie były łatwo dostępne).
Poza tym Pani Agnieszka napisała celną uwagę - "W ,,pokoju z widokiem'' temat pokoje dziecięce nie był zbyt często poruszany, ...". Zatem nadrabiam zaległości. A oto co oferuje Konik na biegunach:

Polecamy naszą stronę wszystkim zainteresowanym meblami dla dzieci i nie tylko, realizujemy także zamówienia dla typowo dorosłych wnętrz. Wszystkie meble to nasze autorskie projekty. Propozycje i materiały zamieszczone na stronie są tylko niewielką częścią tego co możemy zaoferować klientom. Nasze pracownie (stolarska,krawiecka i tapicerska)
są w stanie zrealizować niemal każde zamówienie. Gwarantujemy wysoką jakość i kompetentną obsługę. Wielu odwiedzających nas klientów ma już swój pomysł na wnętrze pokoju swojej pociechy, dla tych którzy tej wizji nie mają proponujemy usługi projektowe (konsultacje, aranżacje, pełny projekt).


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz