sobota, 31 stycznia 2009

Tapety Wary Meyers

Wary Meyers, czyli Linda Wary i John Meyers profesjonalnie zajmują się projektowaniem wnętrz, ubrań, malują obrazy, wykonują grafikę użytkową i robią jeszcze pewnie tysiąc innych rzeczy. A mi spodobały się tapety, którymi ozdabiają ściany.

piątek, 30 stycznia 2009

Ikea

Poniżej efekty wizyty na stronie Ikei, razem z cenami:) Zdania na temat Ikei są różne, ale trzeba im przyznać, że sporo ich mebli stało się klasyką. Ja ostatnio zaglądam tam w poszukiwaniu kuchni.

czwartek, 29 stycznia 2009

Po prostu ładne

Kilka rzeczy, które chciałabym mieć w domu.


Bubble Clock
Trophy Coat HangersUnique Copenhagen Topan Pendant Lamp


Sebastian Wrong Convex Mirror

środa, 28 stycznia 2009

Obrazki na ścianie

Bardzo podobają mi się chmary obrazków na ścianie. Z kolei moja mama długo się zastanawia, zanim wbije kolejny gwóźdź. Jeśli ktoś ma podobne rozterki, może poniższe zdjęcia będą pomocne.

poniedziałek, 26 stycznia 2009

Michael S Smith

Michael S Smith jest znanym i rozchwytywanym projektantem wnętrz. W połowie stycznia nowa pierwsza para USA zdecydowała, że to on urządzi im Biały Dom. Jakbym była prezydentem w Stanach, to też bym go wybrała do tego zadania :)

niedziela, 25 stycznia 2009

Lustro nad kominkiem

Zauważyłam, że częstym motywem jest wieszanie lustra nad kominkiem. Coś w tym jest, bo rzeczywiście wygląda to ładnie. Kilka przykładowych zdjęć wzięłam z livingetc.

piątek, 23 stycznia 2009

Oliver Schwarzwald

Dzisiaj twórczość Olivera Schwarzwalda. Zdjęcia są niesamowite...